VMSzC III. Béla Technikum és Kollégium
Szentgotthárd

Szakmakínálat a 2022/23-as tanévre

Adatok

x
Szakma
x
Osztály
x
Diák
x
tanár/szakoktató

Október 24-én pályaorientációs foglalkozásokat tartottunk a helyi általános iskola 3. és 4. osztályos tanulóinak és kísérőtanáraiknak. A hozzánk érkezett apróságok nagyon jól érezték magukat az összesen tízféle programon.

A kisebbek drótot hajtogathattak, activityzhettek, játékos, táncos feladatokban vehettek rész vagy éppen labdajátékokban, vicces szendvicsek készítésében ügyeskedhettek. A nagyobbak számára idegen nyelvi, vendéglátóipari, logikai feladatokkal készültünk, de láthattak diákjaink által programozott robotokat illetve jól szórakozhattak a villanyszerelő műhelyben a "csipogtatós- szókereső" programban. A mellékelt fotógaléria mutatja mennyire felszabadultan élvezték az általános iskolai tanulók iskolánk vendégszeretetét. Köszönjük a látogatást, visszavárunk Benneteket! További fotók a facebook oldalunkon találhatók!